Concierge (k/m)

ŚwinoujścieTemps Plein19/02/2020

Dołącz do zespołu pierwszego 5-gwiazdkowego hotelu w Świnoujściu!

Radisson Blu Resort, Świnoujście wchodzi w skład międzynarodowej grupy hotelowej Carlson Rezidor Hotel Group. Pracodawca i niezależny Operator: Zdrojowa Hotels Central Pomerania

Jeżeli jesteś pasjonatem hotelarstwa, lubisz kontakt z ludźmi, uwielbiasz pracę zespołową, a do tego jesteś optymistą i zarażasz uśmiechem – czekamy właśnie na Ciebie!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Concierge

Miejsce pracy: Śwonoujście

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • profesjonalna i przyjazna opieka nad gośćmi oraz pomoc w realizacji życzeń specjalnych

  • współpraca z innymi działami hotelu w celu zapewnienia najwyższej jakości i skutecznej obsługi gościa

  • dbanie o wysoką jakość kontaktów z gośćmi, w razie potrzeby reagowanie i rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez gości

  • obsługa gościa zgodnie z procedurami hotelowymi oraz standardami usługowymi sieci

  • udzielanie odpowiedzi na pytania gości dotyczących hotelu i udogodnień znajdujących się w obiekcie

  • biegła znajomość wszystkich procedur i standardów działowych

  • pomoc przy zameldowaniu oraz wymeldowaniu gości hotelowych

  • wykonywanie innych powierzonych prac

WYMAGANIA:

  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy wymagającej bezpośredniego kontaktu z klientem

  • umiejętność pracy w zespole

  • wysoka kultura osobista

  • dobre umiejętności interpersonalne

  • znajomość j. niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

MILE WIDZIANE:

  • dobra znajomość okolicy (lokali gastronomicznych i usługowych)
  • znajomość innych języków obcych

OFERUJEMY:

  • wyjątkowa atmosfera pracy w prestiżowym 5* Hotelu w Świnoujściu

  • możliwość budowania ścieżki kariery w dynamicznie rozwijającej się sieci hotelarskiej

  • stabilne warunki zatrudnienia, z dodatkowymi benefitami m. in.: nagrody uznaniowe, preferencyjne stawki na pobyt w hotelach sieci, świadczenia socjalne

Osoby zainteresowane stanowiskiem prosimy o przesłanie CV na adres:

rekrutacja@zdrojowahotels.pl

dodając nazwę stanowiska w tytule maila.

W CV proszę zamieścić klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Radisson Blu Resort Świnoujście
Al. Baltic Park Molo 1-4
72-600   Świnoujście

Pracuj z nami w pierwszym w Świnoujściu 5* hotel Radisson Blu Resort, Świnoujście !
Doskonałe położenie tuż przy piaszczystej plaży i szeroka gama usług rekreacyjnych, a przede wszystkim profesjonalne i indywidualne podejście do Gości, zagwarantują Radisson Blu Resort, Świnoujście miejsce w czołówce najlepszych hoteli w Polsce. Hotel będzie oferował 340 pokojów i apartamentów z niezapomnianym widokiem na morze. Goście będą mieli do dyspozycji dwie restauracje – à la carte i bufetową, kawiarnię panoramiczną, bary, klub muzyczny. Radisson Blu Resort, Świnoujście to również centrum konferencyjno-bankietowe, 12 sal konferencyjnych na łączną liczbę 1 200 Gości.
Pracodawca i niezależny Operator: Zdrojowa Hotels Central Pomerania.

Les candidats sont également intéressés par les emplois suivants :

Offres d'emploi par e-mail

En poursuivant, vous acceptez de recevoir des communications sur des services similaires et études de marché.

Nos conditions d’utilisation et politique de confidentialité s’appliquent.